MAGICKÉ PÍSMENKA PRÁVĚ V PRODEJI!

Bezpečnostní řetízky

bezpečnostní_řetízky

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • stribrny bezpecnostni retizek tri osudy Akce

  Bezpečnostní řetízek Tři osudy je vyrobený z kvalitního rhodiovaného stříbra s ryzostí 925/1000. Rhodiování je úprava stříbra, která zabraňuje černání a ztráty lesku. Jedná se o velice kvalitní a populární módní doplněk na každou událost. Umístí se na konec náramku, které brání rozsypání korálků. Slouží jako pojistka mechanického zapínání.

  1 099 Kč (–9 %)
  999 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • stribrny bezpecnostni retizek ruzove srdicka Akce

  Bezpečnostní řetízek Růžové srdíčka je vyrobený z kvalitního rhodiovaného stříbra s ryzostí 925/1000 a je osazený růžovými kameny Kubické zirkonie. Rhodiování je úprava stříbra, která zabraňuje černání a ztráty lesku. Jedná se o velice kvalitní a populární módní doplněk na každou událost. Umístí se na konec náramku, které brání rozsypání korálků. Slouží jako pojistka mechanického zapínání.

  1 099 Kč (–18 %)
  899 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • stribrny bezpecnostni retizek namornicka kotva pandora styl Akce

  Bezpečnostní řetízek Námořnická kotva je vyrobený z kvalitního rhodiovaného stříbra s ryzostí 925/1000. Rhodiování je úprava stříbra, která zabraňuje černání a ztráty lesku. Jedná se o velice kvalitní a populární módní doplněk na každou událost. Umístí se na konec náramku, které brání rozsypání korálků. Slouží jako pojistka mechanického zapínání

  899 Kč (–33 %)
  599 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 •  
 • stribrny bezpecnostni retizek kvetinka Akce

  Bezpečnostní řetízek Květinka je vyrobený z kvalitního rhodiovaného stříbra s ryzostí 925/1000. Rhodiování je úprava stříbra, která zabraňuje černání a ztráty lesku. Jedná se o velice kvalitní a populární módní doplněk na každou událost. Umístí se na konec náramku, které brání rozsypání korálků. Slouží jako pojistka mechanického zapínání.

  799 Kč (–25 %)
  599 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.