MAGICKÉ PÍSMENKA PRÁVĚ V PRODEJI!

Visací přívěsky

visací_přívěsky

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

   
 • stříbrný visací přívěsek nádherná vločka Akce

  Stříbrný visací přívěsek Vločka je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000 a je osazený kameny Kubické zirkonie. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Přívěsek je navržen v motivu vločky, která je celá osazená kamínky Kubické zirkonie, které se krásně třpytí a lesknou. Přívěsek Vločka je součástí zimní kolekce šperků "Vločka". 

  799 Kč (–3 %)
  779 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • f 145stribrny privesek spojeni matka s dcerou Akce

  Stříbrný visací přívěsek Spojení matka s dcerou je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000 a je osazený kameny Kubické zirkonie. Přívěsky lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsky na náhrdelník. Překvapte svou dceru nebo maminku a obdarujte se společným dárkem, který upevní vaše přátelské pouto a dobré vztahy. 

  699 Kč (–3 %)
  679 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • f 115stribrny visaci privesek kridla oceanu Akce

  Stříbrný visací přívěsek Křídla oceánu je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Okouzlete sebe nebo své známe nesmírným množstvím variací přívěsků. Přívěsek je zdobený kultivovanou sladkovodní perlou, která se vyjímá na celém přívěsku a dodává mu vyšší hodnotu.

  1 099 Kč (–27 %)
  799 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 •  
 • f 126stribrny visaci privesek rodina Akce

  Stříbrný visací přívěsek Rodina je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000 a je osazený kameny Kubické zirkonie. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Obdarujte někoho ze své rodiny tímto přívěskem a vyjádřete tak své pocity, jak je pro Vás rodina důležitá. 

  749 Kč (–3 %)
  729 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • f 116stribrny visaci privesek perla oceanu Akce

  Stříbrný visací přívěsek Perla oceánu je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000 a je osazený kamenem Kubické zirkonie. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Okouzlete sebe nebo své známe nesmírným množstvím variací přívěsků. Přívěsek je zdobený kultivovanou sladkovodní perlou, která se vyjímá na celém přívěsku a dodává mu vyšší hodnotu.

  1 099 Kč (–20 %)
  879 Kč
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • f 144stribrny visaci privesek milovana maminka Akce

  Stříbrný visací přívěsek Milovaná maminka je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Překvapte svou milovanou maminku a obdarujte ji nečím malým ale krásným. Tento přívěsek bude nosit pořád na sobě a kdykoli se na něj podívá, tak si na Vás vzpomene. 

  549 Kč (–11 %)
  489 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 •  
 • Květy 1 Akce

  Stříbrný visací přívěsek Květy je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Okouzlete sebe nebo své známe nesmírným množstvím variací přívěsků. Květy jsou symbolem jara, zároveň jsou velice oblíbeným vzorem pro módní dolňky všeho druhu, právě tak jako vzor pro visací přívěsek Květy.

  649 Kč (–8 %)
  599 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • Flamingo 1 Akce

  Stříbrný visací přívěsek Flamingo je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000, osazený kameny Kubické zirkonie a barevně zdobený glazurou. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Přívěsek je navržen v motivu plameňáka, který se třpytí všemi barvami.

  749 Kč (–7 %)
  699 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky
 • Stříbrný visací přívěsek Volání jara je vyrobený ze stříbra s ryzostí 925/1000 a barevně zdobený glazurou. Přívěsek lze použít nejen na náramek, ale také jako přívěsek na náhrdelník. Okouzlete sebe nebo své známe nesmírným množstvím variací přívěsků s nádechem jara! Nechejte se okouzlit jemnými jarními barvami a tvary. Přívěsek je určen ke každodennímu užívání.


  799 Kč
     
  Značka: P&J Jewellery Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.