Vznikli jsme díky šperkům značky Pandora

Proč jsme začali podnikat?

Vše začalo jedním narozeninovým dárkem, který dostala majitelka firmy P&J Jewellery. Dárkem byl stříbrný náramek značky Pandora s několika krásnými přívěsky. Majitelka náramku byla nadšena z krásného šperku, který nosila neustále. K běžnému outfitu i speciálním událostem.

Co nastalo po několika měsících nošení náramku Pandora Moments?

Vzhled náramku se začal měnit, začínal ztrácet lesk a svoji krásnou stříbrnou barvu. Stříbro začalo působením slunečního záření, vody a běžného nošení pomalu každým dnem šednou a černat. To opravdu nechcete za šperk v hodnotě něco přes 3 000 Kč. Od takového šperku čekáte, že i po 5 letech bude tento náramek zdobit Váš outfit a zářivě se lesknout. Bohužel u náramku od světoznámé firmy Pandora tomu tak není.

Tato zkušenost vnuknula majitelce společnosti P&J Jewellery nápad, nabídnout ženám něco lepšího. Něco co odolá běžnému užívání, každodennímu nošení. Výsledkem a řešením tohoto problému nebylo nic převratného. Majitelé společnosti začali nabízet kvalitní stříbrné šperky ošetřené metodou rhodiování, neboli úpravou stříbra, tzv. galvanickým pokovením stříbra. Tato úprava stříbra zvyšuje lesk a funguje jako ochrana proti přirozené oxidaci, která je u šperků značky Pandora přirozená a nevyhnutelná.

Dalším nepříznivým faktorem značky Pandora byla cena. Nadsazené ceny neodpovídají kvalitě nabízených šperků. Proto česká firma P&J Jewellery začala od roku 2017 konkurovat světové značce Pandora nabídkou šperků stejného designu, ale vyšší kvality, díky výše zmíněné úpravě stříbra rhodiování a odpovídající ceně za šperky. Tedy krásný doplněk, vysoké kvality za rozumnou cenu! Co víc si můžou české a slovenské ženy přát.

Společnost dováží šperky po celé České a Slovenské republice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení