Novinky

Mezinárodní den žen

Co je to vlastně MDŽ?

MDŽ "Mezinárodní den žen" je svátek, který se slaví každoročně a připadá na datum 8.března.

Jedná se o mezinárodně uznávaný svátek, který byl stanoven Organizací spojených národů k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Které dne 8. března stávkovaly za volební právo žen.

MDŽ A Česká Republika?

 

Mezinárodní den žen se každoročně slaví i u nás v České republice. K oslavám MDŽ se postavila nemalá většina čechů nejprve příliš skepticky. Řada lidí považovala oslavy na počest MDŽ za výplod umělého svátku, vytvořený minulým režimem.

V dnešní době se lidé vrací opět k názoru, že by se tento svátek měl slavit a připomínat tak stále více ženám jejich nejenom volební práva, ale i svobodu projevu a slova na světě. 

Přidejte se i vy k oslavám MDŽ a darujte každé ženě malý dárek. Udělejte každé ženě radost a pořiďte ji třeba jeden z našich krásných stříbrných šperků značky P&J Jewellery, protože každá žena si zaslouží projevit trochu úcty a sounáležitosti.

 

 

Získejte dárkový poukaz v hodnotě 300Kč

→ZÍSKEJTE DÁRKOVÝ POUKAZ V HODNOTĚ 300 KČ←


Dárkový poukaz v hodnotě 300Kč

Co pro to musím udělat? 

1. Stačí nakoupit na naši webové stránce pandjjewellery.cz

2. Vyplnit dotazník spokojenosti, který obdržíte pár dnů po objednání do e-mailu. (Pokud ne, stačí když ho vyplníte na stránkách Heureka nebo Zboží nebo Glami).

ANONYMNĚ VYPLNĚNÉ HODNOCENÍ NEZÍSKÁ DÁRKOVÝ POUKAZ!

3. Do 2-3 pracovních dní obdržíte emailem Dárkový poukaz na náš e-shop s kódem v hodnotě 300 Kč. (Pokud se tak do 3 dní nestane, kontaktujte podporu přes online komunikaci Smartsupp nebo emailem: podpora@pandjjewellery.cz)

Přejeme příjemné nakupování :-)


Každé hodnocení je pro nás důležité. Posouvá nás kupředu a snažíme se, aby naše služby byly jen co nejlepší. Nic pro nás není zadarmo a vážíme si každého názoru. Pevně věříme a doufáme, že budete s námi jenom spokojeni.

Valentýnská akce - sleva 140 Kč

♥VALENTÝNSKÁ NADÍLKA - SLEVA 140KČ♥


Valentýn se blíží, udělejte radost sobě nebo své nejmilovanější. Při zakoupení kteréhokoliv produktu značky P&J Jewellery do 23.2.2020 dostanete slevu 140Kč na celý nákup.

Stačí zadat slevový kód VALENTYN do sekce Slevový kupón v nákupním košíku.

VALENTÝN

*Nabídka je omezená a platí pouze do 23.2.2020. Hodnota nákupu musí přesahovat 499 Kč. Jinak nelze kupón uplatnit.

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.